Neler yeni

Promosyon Freybet - %15 Çevrimsiz Kredi Kartı Yatırım Bonusu + %10 Kayıp Bonusu

Freybet Destek

Destek Büro Elemanı
%15 Çevrimsiz Kredi Kartı Yatırım Bonusu + %10 Kayıp Bonusu%15 Çevrimsiz Kredi Kartı Yatırım Bonusu + %10 Kayıp Bonusu  1. Kredi Kartı ve Bankamatik Kartı ile FreyBet hesabınıza en az 50 TL para yatırma işlemi gerçekleştiren tüm kullanıcılar %15 çevrimsiz yatırım bonusu almaya hak kazanırlar. Gün içerisinde alabileceğiniz maksimum bonus "150 TL" ile sınırlıdır.
  2. %15 Çevrimsiz Bonus alabilmek için yatırım işleminizi gerçekleştirdikten sonra hiçbir oyuna katılım sağlamadan canlı destek hattına bağlanmanız gereklidir.
  3. Spor bahislerinde anaparanız + bonus miktarınızı 1 defa 1.30 orandan oynamanız yeterlidir
  4. Bu promosyona özel , anaparanız + çevrimsiz bonus bakiyenizi kayıp etmeniz durumunda %10 Kayıp Bonusundan yararlanabilirsiniz.
  5. Çekim yapan kullanıcılar sonraki 24 saat boyunca gerçekleştirdikleri yatırımları için herhangi bir promosyondan yararlanamazlar.
  6. Bonus aktif edildikten sonra iptal edilemez.
  7. Oyuncunun bonusları kötüye kullandığı ya da kural dışı işlemler gerçekleştirdiği tespit edilir ise FreyBet söz konusu bonusları iptal etme hakkına sahiptir. Bu promosyondan her kullanıcı sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı e-mail hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir.
  8. FreyBet uygun gördüğü an üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi,Fatura vb. belgeleri isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda FreyBet oyuncunun kazançlarını bloke etme hakkına sahiptir.
  9. FreyBet bu bonusu haber vermeksizin iptal etme, geri çekme veya kural ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıca gerekli gördüğü kişilere ait hesaplara bonus vermeme hakkını da saklı tutar. Herhangi bir bonusun güncel kural ve şartlarını takip etme yükümlülüğü oyuncunun kendisine aittir.
  10. Bu kurallara ek olarak sitemizin Genel kural ve şartları da dahildir.

 
Üst